About Sanal Sunucu

VPS serverlara istediğiniz CMS sistemini kurabilirsiniz. Hizmet aldığınız firmanın panelinden kurmak istediğiniz sistemi seçerek, sunucuda istediğiniz işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Web hosting mi VPS sunucu mu?

Satın aldığınız cloud sunucu paketleri, alanında uzman destek ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde kurulur. Kullanıma hazır olduğunda ise bütün bilgilerle birlikte tarafınıza iletilir.

Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına ve Türkiye’nin tek Tier three veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom İstanbul Gayrettepe veri merkezinde barındırılmaktadır.

Tüm sunucu altyapısında tamamı %100 SSD disklerden oluşan barındırma mimarisi ile yüksek performans Yedekleme Seçenekleri

Uygun fiyatlı İntel sunucularımızdan birini seçin ve kullanmaya başlayın. Aradığınız paket bulamıyor musunuz? Ekibimiz İle İletişime geçin.

Sanal sunucu, bir sunucunun fiziksel bir makina yerine, yazılım veya donanım seviyesinde sanal olarak bölümlere ayrılarak birçOkay sanal sunucu olarak hizmet verebilme yeteneğine sahip olan bir kaynaktır.

XCloud serverla ana sunucunuzdan kilometrelerce uzaktan bile erişim sağlayabilirsiniz. Fiziki sunucular ile yaptığınız her şeyi VPS sunucuyla da yapabilirsiniz.

Tüm sunucu altyapısında tamamı %100 SSD disklerden oluşan barındırma mimarisi ile yüksek performans Yedekleme Seçenekleri

Yeni nesil sanal sunucu hizmetlerimizde iddialıyız! Memnun kalmazsanız koşulsuz ve kesintisiz iade ediyoruz.

VDS’in kullanıcıları tarafından bilinir ki, sunucuları ana makinede bulunan diğer sunuculardan farklıdırlar. Bu şekilde kaynaklar yalnızca kullanıcıların isteklerine bağlı olarak kullanılmaktadır. VPS’teyse kaynaklar diğer kullanıcılar ile ortak şekilde kullanılmaktadır.

Bir sanal sunucu, bir fiziksel sunucunun kaynaklarının sanallaştırma yazılımı kullanılarak paylaşılmasıyla oluşturulan bir sanal ortamdır.

%a hundred check here SSD teknolojisi ile kurgulanır ve bu sayede yüksek performans elde edilir. Tam yedeklilik avantajı sunarak, klasik sanal sunucudan çOkay daha avantajlıdır. Sunucu

Tüm sunucu altyapısında tamamı %one hundred SSD disklerden oluşan barındırma mimarisi ile yüksek performans Yedekleme Seçenekleri

World-wide-web tabanlı uygulamalar ve mobil uygulamalarınızı sanal sunucunuzda barındırarak çalıştırabilirsiniz. Özellikle yüksek işlem gücü gerektiren ve anlık çok fazla kullanıcının eriştiği uygulamalar için dedike kaynaklar, kesintisiz erişim ve akıcı bir uygulama deneyimi sunacaktır. Yedek Sunucusu Kurabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *